Mevrouw met Wensambulance naar Amsterdam

SCHAGEN – Een 58-jarige mevrouw uit Schagen wilde graag nog een keer met haar dochters en zus naar Amsterdam. De stad waar zij werd geboren en waar vandaan zij met haar ouders naar Schagen verhuisde.

Zij wilde naar de Haarlemmerdijk waar zij ooit met haar moeder een jas kocht en bij het Centraal Station nog even over het IJ kijken en genieten van de avondzon. Van daar zijn ze doorgegaan naar het paleis op de Dam om naar de straatmuzikanten te luisteren.

Daarna nog even naar Tuschinski waar zij altijd naar de bioscoop gingen en omdat ze bij de krant Het Parool had gewerkt, wilde zij ook daar nog even kijken. 

Uiteindelijk werd het tijd om zus en dochter naar Ziggo Dome te brengen die daar naar een concert gingen. Onder politiebegeleiding werden de dames voor de deur afgezet, die het niet voor mogelijk hadden gehouden om door hun moeder en zus naar het concert te worden gebracht.

Het was weer een bijzonder geslaagde wens die werd verwezenlijkt door WensenAmbulance Amsterdam.

Heeft u zelf een wens? Vraag die dan aan bij www.wensenambulance.nl/wensaanvraag.

(Foto: wensambulance)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):