Meldpunt Energiealarm geopend
SCHAGEN – Het aantal bewoners, vaak huurders, dat in energiearmoede leeft, gaat de komende maanden toenemen door de hoge prijs van gas, warmte en stroom.
Daarom heeft de Woonbond het Meldpunt Energiealarm geopend. Ook start de Woonbond de campagne ‘Haal energie uit je rekening’.
In slecht geïsoleerde woningen helpen kleine maatregelen, zoals radiatorfolie, tochtstrippen en brievenbusborstels, nauwelijks. Om de energierekening te verlagen moeten deze woningen geïsoleerd worden, maar dat kunnen huurders niet zelf doen. Daarin zijn zij afhankelijk van hun verhuurder.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Ook in goed geïsoleerde huizen, zorg dat je continu afzuiging uit staat. Dit scheelt een hoop aan warme lucht wat naar buiten verdwijnt.
Gebruik de continu afzuiging alleen bij het douchen en koken. Je zult merken dat je huis warmer blijft.
Tip van Erik