Meer vis bij Makado

Vishandelaar Bond, die van donderdag tot en met zaterdag een standplaats heeft bij het Makado Centrum in Schagen, krijgt een concurrent. Vishandel Roos heeft een vergunning gevraagd om op dinsdag op dezelfde standplaats te staan. De gemeente wil dat verzoek honoreren.

Vishandel Bond is niet blij met de komst van Roos. Bond vroeg de gemeente om zelf ook dinsdag op de standplaats te mogen staan, maar dat mag volgens het standplaatsenbeleid niet.

Om het aantal beschikbare standplaatsen zo eerlijk mogelijk te verdelen krijgt een ondernemer voor maximaal 3 dagen per week een standplaats toegewezen.

Ook vindt Bond dat hij forse investeringen heeft moeten doen waar Roos nu de vruchten van gaat plukken. Bovendien vindt hij dat de komst van Roos voor verwarring kan zorgen. Volgens de gemeente zijn dat echter geen redenen om het verzoek van Roos af te wijzen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 17 augustus 2008
Categorie: Archief
Aantal views: 56
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):