Lintje voor Theo

Vrijdagavond heeft Theo van der Horst uit Warmenhuizen een Koninklijke onderscheiding gekregen. Uit handen van Burgemeester Brommet van Harenkarspel ontving hij de onderscheiding tijdens een feest van de brandweer om het `20 jarig bestaan van Harenkarspel` te vieren.

De leden van brandweer Harenkarspel waren met een smoes naar het Dorpshuis van Warmenhuizen gelokt. Het feest bleek vooral bedoeld voor Theo, die ruim 23 jaar actief is geweest voor de brandweer.

17 jaar daarvan was hij actief voor de brandweer van Harenkarspel. In februari dit jaar nam hij afscheid van het brandweerkorps.

Theo begon in 1986 bij de brandweer in Wageningen. Toen hij ging werken bij Bejo Zaden startte hij ook bij de brandweer in in Warmenhuizen. Hij werd brandwacht 2e klas, 1e klas, hoofdbrandwacht,  verkenner gevaarlijke stoffen, brandweerduiker, onderbrandmeester en brandmeester.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 5 juli 2010
Categorie: Archief
Aantal views: 9
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):