Korting directeur ECN
De 56-jarige Paul Korting is per 1 december directievoorzitter van het Energieonderzoek Centrum Nederland, het ECN in Petten. Hij volgt Ton Hoff op.
Paul Korting was algemeen directeur Industrie & Techniek bij TNO. Hij komt bij ECN op het moment dat er flink op de instelling wordt bezuinigd. Toch ziet Korting daarin ook kansen, omdat het noodzakelijk wordt om een koppelling te maken tussen onderzoek en het economisch profijt dat het moet opleveren.
Ton Hoff vertrekt per 1 januari 2011 na een periode van circa acht jaar waarin de internationale positie van het energieonderzoek centrum en de samenwerking met het bedrijfsleven flink werden versterkt.
`Ik had ECN onder andere condities willen verlaten en Paul Korting niet met zo’n moeilijke situatie willen laten beginnen. Ik heb er echter alle vertrouwen in dat Paul ECN op een goede wijze door deze periode zal loodsen`, aldus Hoff.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal