Kolhorn slecht bereikbaar
Kolhorn is slecht bereikbaar. Toegangswegen zijn dicht of bestaan uit tijdelijke platen. Bewoners maken zich zorgen. `Het is te hopen dat de Kolhornerkade niet door een ongeluk of iets dergelijks wordt afgesloten, want dan kan geen enkele hulpdienst meer het dorp in`, meldt een van de bewoners.
Door de aanpassing van de riolering en het opnieuw inrichten van diverse straten in Kolhorn-West is dit gedeelte al langere tijd slecht bereikbaar.
Binnenkort gaat het begin van de Sportstraat dicht waardoor het dorp vanaf de Westfriesedijk niet meer bereikbaar is.
De enige weg om het dorp in te kunnen rijden is dan de Kolhornerkade.
Andere wegen in het dorp worden steeds slechter door het bouwverkeer, zoals de Ansjoviskade. Er zitten diepe kuilen in de weg. Vooral voor fietsers en voetgangers levert dat problemen op.
Foto’s: Frans Koomen
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal