Klimaat en dieren

Het DierenOpvangCentrum Schagen is uitgekozen door de Dierenbescherming om deel te nemen aan een Klimaatproject onder het motto `Hier`.

`Hier` is het symbool van iedereen die werkt aan het klimaatprobleem. Het is een initiatief van veertig goede doelen die in Nederland en daarbuiten een groot aantal projecten uitvoeren om het wereldwijde klimaatprobleem aan te pakken. Het project wordt financieel gesteund door de Postcodeloterij.

De Postcodeloterij heeft € 400.000,- aan de Landelijke Dierenbescherming gegeven voor het klimaatproject. In Nederland kunnen tien asielen meedoen. Met het geld worden in deze asielen duurzame voorzieningen gerealiseerd die meehelpen aan een beter milieu.

Dit project in het DierenOpvangCentrum zal ook als voorbeeld gaan dienen voor het publiek dat hopelijk gemotiveerd zal gaan worden soortgelijke maatregelen zelf uit te voeren.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 12 mei 2006
Categorie: Archief
Aantal views: 8
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):