Kinderjury in bieb

De kinderjury in de bibliotheek van Schagen was dit jaar een groot succes. Er waren meer deelnemers dan vorig jaar, er is veel gelezen en er werden veel beoordelingsflappen ingeleverd.

‘De Griezelbus 5’ van Paul van Loon was bij de B en C jeugd favoriet. Het boek gaat over Onnoval die al vier jaar in een computer opgesloten zit. Hij moet zes kinderzieltjes vangen om uit de pc te komen en verstuurt daarom zichzelf als wormvirus naar zijn slachtoffers.

Het boek ‘Heksenstreken’ van de schrijfster Mary Schoon kreeg van de A-jeugd de meeste stemmen. Het boek vertelt het verhaal van twee heksen die in een hutje in het bos wonen en niemand weet waar, zelfs de reus niet.

De uitslag van de bibliotheek in Schagen kan anders zijn dan de landelijke uitslag. Aan de landelijke uitslag hebben 101.257 kinderen meegewerkt en die uitslag wordt 19 juni bekend gemaakt op Nederland 3 bij Z@ppelin.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 18 juni 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 19
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):