Kans op gratis winkelen bij de LIDL

SCHAGEN – Nog eventjes geduld en dan kunnen consumenten in Schagen hun slag slaan bij de gloednieuwe Lidl in het Makadocentrum in Schagen Woensdag 19 oktober opent de supermarkt haar deuren.

Om de opening te vieren heeft de LIDL allerlei winacties uitgezet.

Klanten kunnen woensdag tussen 8.30 en 8.50 uur bij de ingang van Lidl Schagen een gratis lot ontvangen om kans te maken op 1 minuut gratis winkelen. 

Als extraatje krijgen de eerste honderd klanten die met hun Lidl Plus app winkelen een gratis bloemetje en krijgen alle Lidl Plus klanten op woensdag 19 oktober een gratis big shopper na het scannen van hun digitale klantenkaart.

Avatar foto
Sanne de Weger heeft de School voor de Journalistiek gevolgd. Na een aantal jaar op verschillende redacties te hebben gewerkt voelt Sanne zich sinds 2010 thuis op de redactie van Noordkop Centraal. Iets delen met Sanne? Stuur het naar sanne.deweger@noordkopcentraal.nl



Reageer op dit artikel
1 antwoord
  1. Nico Groenveld
    Nico Groenveld zegt:

    Aanbieding klop niet boorhamer voor 29,99 in de folder aan de kassa 69,99.
    Stonden er noch minstens 10 op is op werd me verteld

    Beantwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie: