JessLokaal wil grote bomen terug in Warmenhuizen

WARMENHUIZEN – JessLokaal heeft aan het college vragen gesteld over de kap van circa 40 bomen door Liander langs de Veilingweg en Stationsstraat in Warmenhuizen. 

De bomen moesten weg in verband met de aanleg van nieuwe elektrakabels.

Volgens JessLokaal zou Liander aan de andere kant van de weg kabels leggen, maar daar lagen al kabels. Toen werd ter plekke besloten om de kabels aan de andere kant van het pad te leggen, met als gevolg dat de wortels van de bomen zijn beschadigd. Daarom is besloten de bomen helemaal te verwijderen.

De fractie wil van het college weten in hoeverre de gemeente betrokken is geweest bij de keuze om de kabels aan de andere kant te leggen en of het college de kosten van nieuwe bomen in  rekening brengt bij Liander.

JessLokaal vindt dat er op kosten van Liander volwassen bomen geplant moeten worden om te zorgen dat het vertrouwde straatbeeld terugkomt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
2 antwoorden
  1. Henk
    Henk zegt:

    Zomaar wordt er gepraat dat de kabels aan de overkant moest gelegd worden.
    Zeer professionele aanpak alles ging veilig en snel kwaliteit zit er zeker in.
    Ik woon al jaren daar.
    Dit gaat overal in Nederland mis.
    Wij hadden altijd last van die bomen.
    Onveilige bomen die jaren stonden.
    Het is al een gevaarlijke weg met al die zware transport van de miljonairs omgeving bedrijven.
    Nou hebben we echt meer zicht.
    Ik heb de werklui aantal keer een bakkie koffie gegeven.
    Zijn echte harde werkers met alle respect.
    Wij doen dat werk echt niet meer.
    Alleenmaar commentaar geven.
    Waar blijven de complimenten.
    Kijk nu de omgeving ziet er strak en nieuw uit.
    Beter dan wat het was zeer strakke straatwerk aangelegd.

Reacties zijn gesloten.