Hulp voor Rataplan
De kringloopwinkels van Stichting Rataplan in Schagen en Den Helder krijgen hulp van Noorderkwartier.
De winkels van Rataplan worden steeds populairder. `Dat heeft consequenties voor de personele bezetting`, legt directeur Gert-Jan Dekker uit. Tijdens de vakantieperiode merkt Rataplan dat er extra veel spullen worden gebracht en de verwerking van alle goederen is een enorm arbeidsintensieve klus.
Door die drukte kreeg de stichting te maken met een acuut personeelsprobleem. Daarop is contact opgenomen met Noorderkwartier met de vraag of zij iets konden betekenen.
`Twee dagen na mijn vraag waren er tien gemotiveerde mensen die graag bij Rataplan aan de gang wilden,` vertelt Gert-Jan. Rataplan is blij met de geboden oplossing. Hij hoopt dat een aantal mensen van Noorderkwartier bij Rataplan blijft in het kader van Begeleid Werken.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal