Hollands Kroon houdt veel geld over

HOLLANDS KROON – Het gaat de gemeente Hollands Kroon voor de wind. De begroting voor volgend jaar laat een positief saldo zien van ruim 3,4 miljoen euro. 

Ook de meerjarenbegroting laat een positief saldo zien, al is dat niet zo fors. In 2023 gaat het om ruim 1,1 miljoen euro. 

In de begroting voor volgend jaar is al extra geld gereserveerd voor de inrichting van de openbare ruimten en voor de bouw van 1.000 nieuwe woningen de komende twee jaar. 

Het nieuwe college, dat na de verkiezingen van maart volgend jaar aan de slag gaat, mag zich gaan buigen over de besteding van het positieve saldo. 

De gemeenteraad van Hollands Kroon bespreekt de begroting in haar vergadering van donderdag 4 november. 

De volledige begroting van Hollands Kroon is te vinden op de website van de gemeente.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):