Graag weer fysiek contact met ambtenaar
SCHAGEN – Ouders van kinderen met leerlingenvervoer willen graag een persoonlijk gesprek kunnen voeren met de verantwoordelijke ambtenaren.Â
Wens4U wil weten waarom ouders van kinderen die gebruikmaken van leerlingenvervoer geen fysieke afspraak kunnen maken voor een gesprek. Merieke Bredewold geeft aan dat ze over deze kwestie met wethouder Van der Veek telefonisch heeft gesproken.
Haar bereiken regelmatig geluiden van mensen die talloze mailtjes heen en weer moeten sturen voordat er zaken opgelost kunnen worden.
Dit lijkt het raadslid erg onhandig en onnodig.
Bredewold is ermee bekend dat door Coronaregels dit soort afspraken niet altijd mogelijk waren. Inmiddels zijn er versoepelingen. Ze vraagt zich af of het nu weer mogelijk is om de ambtenaar fysiek te kunnen ontmoeten.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal