GGD gaat stempelen in ‘Gele Boekje’

REGIO – Vanaf zaterdag 5 juni gaat GGD Hollands Noorden de coronavaccinaties in het Gele Boekje afstempelen. Dit gebeurt op het moment van de eerste en/of tweede afspraak op de vaccinatielocatie. 

“Inwoners die al eerder zijn gevaccineerd bij GGD Hollands Noorden, bieden we binnenkort een oplossing”, meldt de organisatie.

Omdat veel mensen graag een stempel willen, is besloten dat alle GGD’en, naast de verstrekking van de RIVM registratiekaart, een stempel met vermelding van datum en batchnummer in het gele vaccinatieboekje zetten. 

De stempel in het Gele Boekje geldt niet als ‘coronapaspoort’ of als internationaal bewijs van vaccinatie. Op dit moment kunnen mensen alleen aantonen dat zij gevaccineerd zijn door middel van de RIVM registratiekaart.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):