Geen planschade bewoners Bergeendstraat Petten

Bewoners van de Bergeendstraat in Petten krijgen geen planschadevergoeding voor de bouw van nieuwbouwwijk Nolmerban. Na een lange juridische procedure heeft de Raad van State de gemeente Zijpe in het gelijk gesteld.

Acht bewoners van de Bergeendstraat dienden in 2005 een planschadeverzoek in. De bewoners zeggen door de bouw van de wijk Nolmerban achter hun woningen minder privacy en meer overlast te hebben. De gemeente wees het verzoek echter af.

Daarop stapten de bewoners naar de rechter. Daar werden ze in het gelijk gesteld.

De gemeente ging in hoger beroep. Volgens de gemeente is door het aanbrengen van waterpartijen en een grondwal de overlast tot een minimum beperkt.

De Raad van State heeft de gemeente Zijpe nu in het gelijk gesteld en de eerdere uitspraak van de rechtbank vernietigd.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 9 april 2009
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 25
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):