Esther de Groot-Stins in ‘Met de deur Open’

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 25 november van 10.00 tot 12.00 uur Esther de Groot-Stins uit Schagen te gast.  Esther werkt bij De Groot Design bv in Schagen en is voorzitter van Buurtbusvereniging Zijpe Harenkarspel.

Drie jaar geleden kwam zij daar bij toeval terecht als vrijwillig chauffeur en kort na haar intreden vroeg wijlen voorzitter Jeroen Tijm haar of zij zijn functie als voorzitter wilde overnemen.

Na een nachtje beraad ging Esther akkoord en is ook op de bus blijven rijden. Daarnaast collecteert zij nog voor verschillende doelen. Presentator Kitty Mertz praat met Esther de Groot over haar leven, werk en vrijwilligerswerk.

De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Esther en de techniek is in handen van Peter Pronk.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 22 november 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 152
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):