Drukke Life Style Beurs

Het was zaterdag een drukte van belang op de Life Style Beurs in het gebouw van Steady-Fit in Schagen.

De beurs werd georganiseerd door Steady-Fit, Wonen Plus Welzijn en de Samenwerkende Ouderenbonden. Voor sport- en wellnessliefhebbers waren er een stand van sportshop Bouwes, een sportpsycholoog en informatie over de elektrische fiets.

Een aantal mensen liet hun spieren masseren door de aanwezige masseurs. Op het gebied van ontspanning kon men kennismaken met een visagiste, schoonheidsspecialiste of pedicure.

Ook de gezondheid kwam aan bod. Men kon informatie inwinnen bij de diabetes cirkel Omring, de haptonoom, de lifestylecoach, de ergotherapeut, Mensendieck en schoenenzaak Mantel. In  het sportcentrum kon ook een fitheidstest worden afgelegd. Bovendien waren er vertegenwoordigers van de nieuwe kliniek Mediance en Revatech aanwezig.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):