Drop je knife en doe wat met je life

SCHAGEN – Gemeente Schagen organiseert tijdens de Week van de Veiligheid van 11 tot en met 17 oktober verschillende activiteiten met het thema Veiligheid.

“We kunnen criminaliteit niet alleen tegengaan. Daarbij hebben wij onze inwoners en ondernemers hard nodig! In de Week van de Veiligheid staat de vraag centraal wat iemand zelf kan doen om de kans op criminaliteit te verkleinen”, aldus burgemeester Marjan van Kampen.

Het aantal incidenten met steekwapens is de afgelopen tijd toegenomen. Jongeren hebben steeds vaker een mes op zak wat leidt tot steekincidenten. De gevolgen zijn enorm, voor de daders, slachtoffers en betrokken. 

De landelijke inleveractie Drop je knife en doe wat met je life wordt georganiseerd samen met de gemeenten Texel en Den Helder, politie en het Openbaar ministerie. Inleveren van wapens kan binnen gemeente Schagen op woensdag 13 oktober op drie verschillende locaties. 

De inleverpunten zijn Dorpshuis Ahoj in Tuitjenhorn van 13.00 tot 14.30 uur, Dorpshuis Waarland van 15.00 tot 16.30 uur en Lagedijkerweg 5 in Schagen van 17.00 tot 18.30 uur.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):