Dinsdag gesprek over Edwin Evers Band
SCHAGEN – HM Events, de organisator van Schagen Live met de Edwin Evers Band in de Spartahal, heeft komende dinsdag een gesprek met burgemeester Marjan van Kampen.
Het college van Schagen geeft geen vergunning voor Schagen Live. Volgens het college horen dergelijke evenementen niet thuis in een sporthal.
Dat er in de sporthallen in Schagen wel andere grote evenementen plaatsvinden, zoals optredens van het Oratoriumkoor en het Folkloristisch Festival, is voor het college geen reden om Schagen Live toe te staan.
“Het Oratoriumkoor bestaat diverse regionale koren. Het is hiermee dan ook een lokale en regionale aangelegenheid. Schagen Live heeft de Edwin Evers Band geprogrammeerd en dit is een commerciële band”, is het antwoord van het college op vragen van onze redactie.
Het evenement verplaatsen naar een andere sporthal in de gemeente, bijvoorbeeld Multitreffer in ‘t Zand, is voor het college ook geen optie.
“De concerten die in het verleden hebben plaatsgevonden in ‘t Zand waren in het kader van jubilea”, meldt het college desgevraagd.
In de zomer van 2018 was in sporthal Multitreffer in ‘t Zand nog een groot concert van Van Dik Hout.
Zie ook: [url|https://www.schagencentraal.nl/nw-32075-7-3759269/nieuws/geen_edwin_evers_band_in_de_spartahal_update.html|Geen Edwin Evers Band in de Spartahal|ext]
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal