Corona update dinsdag 5 mei 2020

De maatregelen om verspreiding van het coronavirus te stoppen, hebben gevolgen voor veel evenementen, organisaties en bedrijven in de regio. 

Hieronder een overzicht van het corona-nieuws van dinsdag 5 mei.

– De afgelopen 24 uur zijn opnieuw geen inwoners uit de Noordkop met een corona-besmetting is opgenomen in het ziekenhuis. [url|https://www.noordkopcentraal.nl/nw-28464-7-3783526/nieuws/weer_geen_corona-patienten.html|Dat meldt het RIVM|int]. Het is de vierde dag op rij dat er geen ziekenhuisopnamen zijn geregistreerd. 

– Volleybalvereniging [url|https://www.noordkopcentraal.nl/nw-28464-7-3783477/nieuws/polisport_volleybal_stopt_met_seizoen.html?page=1|Polisport|int]Volleybal Stopt vanwege het coronavius met het seizoen.

– [url|https://www.noordkopcentraal.nl/nw-28464-7-3783487/nieuws/art_callantsoog_gaat_niet_door.html?page=1|De Kunstroute|int] van Callantsoog gaat niet door. Iedereen wordt direct of indirect getroffen door het Coronavirus, ook Art Callantsoog. 

Dit overzicht wordt continu bijgewerkt.

Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Reageer op dit artikel
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie: