Controles in Waldervaart
De politie heeft afgelopen weekend gecontroleerd op fout parkeren in een aantal woonerven in de wijk Waldervaart in Schagen. De controle leverde 6 parkeerbonnen op voor dubbel parkeren en parkeren buiten de vakken.
Het parkeren in de woonerven in Waldervaart wordt door veel bewoners als een probleem ervaren. Bovendien kunnen door foutgeparkeerde auto’s de hulpverleningsdiensten niet altijd snel op de gewenste plek komen.
Voor de gemeente en de politie is dat een reden om de parkeerproblematiek aan te pakken.
Recent is de omgeving Patrijzenhof en Kwartelhof aangepakt. De gemeente heeft ervoor gezorgd dat dit gebied aan de inrichtingseisen van een woonerf voldoet en heeft de bewoners vorige maand op de hoogte gesteld van de maatregelen. Ook zijn toen de extra controles door de politie aangekondigd.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal