Chef Wouter Golsteijn in Met de deur Open

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 8 november van 10.00 tot 12.00 uur chef kok Wouter Golsteijn uit Schagen te gast.

Wouter begon op zijn 14e als afwasser in restaurant De Eetkamer in Schagen. Langzamerhand mocht hij meer doen in de keuken. Na zijn koksopleiding heeft hij bij verschillende bedrijven gewerkt, van sterrenrestaurants tot hotels.

In 2013 heeft hij besloten voor zichzelf te beginnen als freelance chef. Hij heeft zich gespecialiseerd in partycatering voornamelijk voor grote events zoals vip catering North Sea Jazz en Vrienden van Amstel Live, maar ook bij mensen thuis in de vorm van een privé diner.

Presentator Kitty Mertz praat met Wouter Golsteijn over zijn leven en zijn passie voor koken. De muziek die tijdens het programma is te beluisteren is de keuze van Wouter Golsteijn en de techniek is in handen van Hans van den Hoeven.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):