Broer Plantinga in ‘Met de deur Open’
SCHAGEN In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 29 oktober van 10.00 – 12.00 uur Broer Plantinga uit Schagen te gast.
Broer is een gepensioneerd kok en heeft op verschillende plekken als kok gewerkt met als laatste werkgever De Bron in Schagen.
Hij heeft verschillende hobby’s. Hij is heel lang bij de scouting geweest, waar hij veel activiteiten heeft gedaan. Ook houdt hij van het fotograferen van de natuur en landschappen en wandelen. Hij zingt al ruim 20 jaar bij Zeemanskoor Onder Zeil.
Als vrijwillige kok werkt hij iedere woensdag bij ‘Prachtwerk’ In Bolletjescafé De Klok in Warmenhuizen.
Presentator Kitty Mertz praat met Broer over zijn leven, werk en hobby’s. De muziek die tijdens het programma is te beluisteren, is de keuze van Broer Plantinga en de techniek is in handen van Eric Bijman.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal