Boersen niet naar Witte Paal

Rijwielhandel Boersen, nu gevestigd op de Gedempte Gracht in Schagen, mag niet verhuizen naar de Witte Paal.

Boersen wilde zich vestigen in het pand waar nu nog Dekocay is gevestigd. De rijwielhandelaar vroeg de gemeente om toestemming. Die krijgt hij niet.

Volgens de gemeente laat de structuurschets vestiging van rijwielzaken op het bedrijventerrein niet toe.

Herman van der Vliet van Boersen legt zich voorlopig neer bij de beslissing van de gemeente. `De Bovag en Bike-Totaal lobiën in Den Haag om de fietsenhandel als grootschalige detailhandel te bestempelen. Hierdoor zou vestiging op het bedrijventerrein wél mogelijk worden`, aldus Van der Vliet.

Boersen kampt nu met fors ruimtegebrek. Hij heeft 800 tot 1.000 m² nodig en een pand met die afmeting is in het centrum van Schagen niet te vinden.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 13 juli 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 20
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):