Bloemendagen Anna Paulowna afgelast

ANNA PAULOWNA –  Het bestuur van de Bloemendagen heeft besloten om het evenement De Bloemendagen, dat gepland staat van 18 tot en met 22 april 2020, niet door te laten gaan.

“Het is niet verantwoord om in de huidige situatie en ontwikkelingen rondom het coronavirus de Bloemendagen te laten plaatsvinden. De gezondheid en veiligheid van deelnemers, vrijwilligers en toeschouwers is belangrijker dan het door laten gaan van dit evenement.” Zo schrijft de organisatie.

De overheid adviseert om sociale contacten te vermijden, dus kunnen en mogen wij niet van deelnemers verwachten om nu en de komende periode samen te komen. 

Het bestuur dankt eenieder voor het enthousiasme tot nu toe en ziet graag iedereen volgend jaar voor een extra kleurrijke Bloemendagen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):