Bijeenkomst Petten aan Zee

De gemeente Zijpe, de Nederlandse Zeehaven Ontwikkelingsmaatschappij, Grontmij, Bouwfonds en Fortis organiseren volgende week woensdag voor de bewoners van Petten en directe omgeving een informatieavond over het project `Petten aan Zee`.

De avond zal worden geopend door burgemeester Van Apeldoorn. Wethouder Piet Morsch en de voorzitter van de stuurgroep Jelke Jan de With zullen aangeven wat de stand van zaken is.

Architect Adriaan Geuze van bureau West 8 zal laten zien welke mogelijkheden het project `Petten aan Zee` biedt.
Natuurlijk worden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld om te reageren. Om dit in goede banen te leiden zal de avond worden geleid door Walter Etty, voormalig wethouder van de gemeente Amsterdam.

De bijeenkomst wordt gehouden in De Watersnip in Petten en begint om 19.30 uur.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 19 maart 2008
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 22
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):