Beursvloer Schager Uitdaging op 18 april

SCHAGEN – De Schager Uitdaging heeft de datum van de Beursvloer bekend gemaakt: 18 april 2024.

De voorbereidingen zijn al in volle gang. Begin 2024 zullen de uitnodigingen verspreid worden.

Tijdens de Beursvloer 2023 werkte de Schager Uitdaging samen met het Regius College. Leerlingen hielpen mee met de hele organisatie van de Beursvloer en verzorgden de catering. Deze samenwerking was een succes. Er waren 74 matches met een totale waarde van bijna € 45.000,-. Daarom is besloten om ook in 2024 samen te werken.

Het gehele jaar is de Schager Uitdaging bezig met het sluiten van matches tussen verenigingen en bedrijven. Maar eens per jaar organiseert de Schager Uitdaging een Beursvloer waarbij maatschappelijke verenigingen en het bedrijfsleven uit de gemeente Schagen fysiek samenkomen.

Het doel is om met elkaar kennis te maken en te netwerken, maar vooral om te handelen in betrokkenheid, met gesloten beurs, in ruil voor een tegenprestatie.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):