“Beeldvorming vaak belangrijker dan feiten”

SCHAGEN – Beeldvorming is vaak belangrijker dan de feiten. Dat zegt D66 steunfractielid Harry Vogel in de politieke podcast Laan 19. Vogel doelt daarmee op de lobby om in Schagen veel woningen te gaan bouwen, ook in Schagen Oost.

Vogel praat met presentator Ed van Oerle onder andere over de behoefte aan woningen in de gemeente. Volgens de gemeente is Schagen Oost nodig voor woningbouw. Het is volgens Vogel maar de vraag of de behoefte aan woningen zo groot is. “Als je kijkt naar de demografische ontwikkelingen is Schagen Oost niet nodig”, zegt Vogel.

Het gesprek gaat verder over hoogbouw in Schagen, de rol van een eenmansfractie en zijn persoonlijke politieke ambitie.

Laan 19 is elke donderdag om 17.30, 18.30 en 22.30 uur te beluisteren op Noordkop Centraal en na de eerste uitzending ook op de websiteSpotify en Youtube.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
5 antwoorden
  1. Nesbewoner
    Nesbewoner zegt:

    Landelijk is D66 niet mijn partij maar de kleine D66 fractie is in Schagen al jaren een uiterst nuttige “luis in de pels” van ons gemeentebestuur. Neemt, als een van de weinige fracties in onze gemeenteraad, de controlerende taak van de gemeenraad serieus en durft zelfstandig en onderbouwd eigen standpunten in te nemen. Mijn stem hebben ze !

  2. Frits
    Frits zegt:

    Hoe veel inwoners had Schagen/Nederland in uw geboortejaar en hoe veel inwoners zijn er in 2025?

  3. Frans Wisman
    Frans Wisman zegt:

    Dan zit hij bij de juiste partij.

    D66 doet aleen maar aan beeldvorming.
    – Nieuw leiderschap
    – kernenergie
    – bio stook
    – kolencentrales
    – stikstof
    – boeren beschuldigen
    – we worden allemaal een
    beetje ( laat beetje maar
    weg)) armer uitspraak
    (behalve de elitaire D66ers.)
    Etc etc
    De verkiezingsuitslag was duidelijk voor D66.

    Feit is dat hun ex leider Kaag terroristische groeperingen met ons belastinggeld heeft gesteund.

    • Frits
      Frits zegt:

      Heel Nederland weet dat er een gigantische woningnood is maar Meneer Vogel denkt dat het beeldvorming is.
      Jaren wachten, banksurfen, op zolder wonen en overbieden zijn helaas keiharde feiten, geen fantasie. Plus de nodige stress die mensen ervaren tijdens hun zoektocht.

Reacties zijn gesloten.