Winkel sluit seizoen af met zege

WINKEL – De voetbalvrouwen van Winkel hebben een seizoen met pieken en dalen vandaag afgesloten met een prima overwinning op Purmerland.

Al na een minuut was het raak: Simone Koopman maakte op een voorzet van Milou Danenberg de 1-0. Pal voor de pauze scoorde Koopman opnieuw, nu na een vrije trap van Maryze Borst. 2-0 was ook de ruststand.

Zeven minuten na rust zorgde Maryze Borst voor 3-0. Dat werd ook de eindstand. De overwinning zou goed geweest zijn voor het winnen van de titel in de derde periode, ware het niet dat Winkel vorige week verzaakte bij De Blokkers (2-0 verlies).

De Blokkers won vandaag opnieuw en haalde daarmee de derde periode binnen.

Simone Koopman is met 9 goals topscorer van Winkel. Het technisch kader gaat nu aan de slag voor het nieuwe seizoen. Wellicht kan de club winkelen bij Dirkshorn. Die vereniging heeft volgend seizoen geen vrouwenelftal meer.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):