Veel nieuwe laadpalen in Schagen

SCHAGEN – Er komen veel nieuwe laadpalen bij in de gemeente Schagen. 14 parkeerplaatsen in verschillende dorpen worden hiervoor gereserveerd.

In Callantsoog komen twee laadplekken aan De Leijen en twee aan de Stuyvezandeweg, in Petten komen er twee in de Eriksstraat. Verder komen er twee laadplekken aan de Jochem Blaauboerstraat in Schagerbrug, de Wilhelminastraat in ’t Zand, de Cornelis Bregmanstraat in Schagen en de Zuiderkruis in Warmenhuizen.

De openbare laadpalen zijn bedoeld voor inwoners die niet op eigen grond ruimte hebben om op te laden. De parkeerplaatsen mogen alleen nog door elektrische voertuigen worden gebruikt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):