Halve eeuw tennisplezier bij TC ’t Oghe

CALLANTSOOG – Op zaterdag vijf juli vierde TC ’t Oghe uit Callantsoog haar 50-jarig bestaan met een geslaagde dag voor leden, oud-leden en belangstellenden. De jeugd trapte af met clubkampioenschappen en een springkussen zorgde voor extra plezier. Later op de middag werden de jonge kampioenen gehuldigd.

Tijdens de jubileumreceptie kwamen tientallen oud-leden, vrijwilligers en dorpsgenoten samen om herinneringen op te halen. Een bijzonder moment was er voor Riet Spijker, sinds 1975 lid, die in het zonnetje werd gezet. Ook genoten velen van oude beelden van het Oghappeltje-toernooi uit 2001.

De dag werd afgesloten met een gezellige barbecue bij het clubhuis, waarbij voorzitter Peter Ros de jubileumcommissie bedankte voor hun inzet. Het jubileum onderstreepte de sterke clubbanden en liet zien dat TC ’t Oghe nog lang niet uitgespeeld is.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Marion Bakkum werkt 32 uur per week op de redactie bij Noordkop Centraal. Iets sturen naar Marion? Mail naar marion.bakkum@noordkopcentraal.nl.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):