Schagen wil meer grip op vastgoed en subsidie

SCHAGEN – De gemeente Schagen  heeft te weinig inzicht en overzicht in de gemeentelijke vastgoedportefeuille. Dit is een reden voor het gemeentebestuur om het accommodatiebeleid, het  vastgoedbeleid en het subsidiebeleid te herijken.

Sinds de gemeentefusie in 2013 heeft de nieuwe gemeente Schagen gekozen voor een pragmatische aanpak: we onderhouden wat er is en hanteren maatwerk waar nodig.

De afgelopen jaren is de wereld om ons heen veranderd, professionalisering en verduurzaming van deze aanpak is gewenst. Het college geeft aan meer grip te willen op contractvorming, kostprijsdekkendheid en risico’s.

De gemeente ontbreekt het aan concrete en meetbare doelen waar de subsidies aan bij moeten dragen.

Op 16 september organiseert het college een informatieavond waarop stil wordt gestaan bij deze integrale opgave.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord

Reacties zijn gesloten.