Gratis bijeenkomsten rouw en creativiteit

Gepland Overig nieuws

SCHAGEN – Wonen Plus Welzijn organiseert een lotgenotengroep waarbij rouwverwerking door het maken van een herinneringsboekje centraal staat. De bijeenkomsten starten op maandag 2 oktober.

Het verwerken van het verlies van een dierbare is een persoonlijk proces. Creatief en beeldend werken kan een fijne manier zijn om gevoelens te uiten. Het herinneringsboekje is een zelfgemaakt aandenken aan een dierbare. Bij het maken van dit boekje krijgt de groep begeleiding van een professionele kunstenaar. Uiteraard is er tijdens de bijeenkomsten ook ruimte om met elkaar in gesprek te gaan. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.

De bijeenkomsten zijn op maandagen vanaf 2 oktober tot en met 6 november 2023. Tijd: 09.45 tot 12.00 uur, inloop vanaf 09.30 op de Zijperweg 14 in Schagen.

Aanmelden kan via het servicepunt van Wonenpluswelzijn bel 0224 291 042 of schagen@wonenpluswelzijn.nl

Liever eerst meer informatie? Neem dan contact op met Amber Weijers via 0224 273 140.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Richard de Graaf is als weekendredacteur actief voor Noordkop Centraal en Regio Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):