B&W moet eigen prestaties onderzoeken
SCHAGEN – Het college van B&W moet jaarlijks onderzoek doen naar de doelmatigheid van de ambtelijke organisatie en de uitvoering van haar taken.
Hiervoor moet het college een onderzoeksplan opstellen met daarin de onderwerpen die onderzocht zullen worden. Na vaststelling van de begroting door de raad, stelt B&W het onderzoeksplan op.
Het onderzoeksplan bevat in ieder geval per onderzoek: het onderzoeksobject, de onderzoeksmethode en de reikwijdte van het onderzoek. De resultaten worden vastgelegd in een verslag. Het verslag bevat tenminste een analyse van de onderzoeksresultaten en indien nodig aanbevelingen voor verbetering.
Onderzoeken kunnen in opdracht van burgemeester en wethouders worden uitgevoerd door het ambtelijke apparaat (al of niet met inbreng van deskundigheid van derden) of door derden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal