CDA Schagen minder kritisch op overstap Jelle

SCHAGEN – Het CDA in Schagen is minder kritisch over de overstap van Jelle Beemsterboer naar de BBB. 

Beemsterboer was een prominente CDA’er. Naast wethouder was hij ook vice voorzitter van de lokale afdeling. Dinsdag werd bekend dat hij kandidaat gedeputeerde is voor de BBB in de provincie. 

“Het is een groot gemis voor het CDA. Hij heeft veel voor onze partij gedaan en wij gaan zijn energie missen”, reageert partijvoorzitter Sander Lensink. 

Beemsterboer heeft bij het CDA veel krediet opgebouwd. “Het is goed dat er een krachtige bestuurder uit de Noordkop in het provinciale college komt. Al blijft het jammer dat dat niet meer voor het CDA is”, besluit Lensink.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):