Ontwikkelingsbedrijf NHN stopt samenwerking

SCHAGEN – Ontwikkelingsbedrijf Noord Holland Noord (ONHN) stopt de samenwerking met de marketingorganisatie ‘Holland boven Amsterdam’.

De opdracht sluit niet aan bij de activiteiten die passen bij ONHN. Daardoor is het regio-bedrijf niet in staat om een dergelijke opdracht op juiste wijze aan te sturen, stelt de Stuurgroep. De lopende opdracht wordt conform afspraak nog wel uitgevoerd.

De Stuurgroep heeft kritiek op de website van ‘Holland boven Amsterdam’. Pas eind 2022 is duidelijk geworden dat het digitale platform (website) niet meer houdbaar is na 2023 vanwege een verouderd besturingssysteem. Hierover is nooit iets gezegd. 

De Stuurgroep houdt nog wel contact met ‘Holland boven Amsterdam,’ maar het is nog onduidelijk of dit ook het geval is na 2023.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. AH
    AH zegt:

    De zoveelste miskleun men was gewaarschuwd maar toch doen , en nu zeker weer wat nieuws willen proberen op te zetten alstublieft niet.
    Zorg maar voor fatsoenlijk openbaar vervoer ook in het weekend en begaanbare wegen en behoud van boeren bedrijven en de bollen sector want die heb je hier nodig voor werkgelegenheid en toerisme waar provincie en gemeenten zo graag van mee vreten.
    Het is de grootste kul om te zeggen dat je niet weet dat een framework / platform waarop een website draait moet worden onderhouden en op zijn tijd vernieuwd want de wereld staat niet stil .
    Dus uit die opmerking kun je al optekenen dat het geen mensen zijn met kennis van zaken , de dames en heren hebben te veel achterovergeleund .

Reacties zijn gesloten.