Elles Tensen in Met de deur Open

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 17 april Elles Tensen uit Schagen te gast. 

Elles heeft in Amsterdam Cultureel Erfgoed en Arabische Taal en Cultuur gestudeerd. Op 17-jarige leeftijd begon zij met Burlesque dansen als uitlaatklep.

Naast haar studie trad zij daarmee op. Eerst in Amsterdam en daarna in Parijs,  Duitsland, België en Marokko. Omdat na haar afstuderen geen baan was te krijgen, heeft zij van haar hobby haar werk gemaakt.

Presentator Kitty Mertz praat met Elles over haar werk en leven. De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Elles Tensen en de techniek is in handen van Eric Bijman.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):