Overeenkomst voor nieuwe woningen in Petten
PETTEN – Wethouder Jelle Beemsterboer, Peter Langenberg, ontwikkelaar van ZeemanVastgoed en Guido Scholtens van Scholtens Projecten ondertekenden op 15 maart een intentieovereenkomst voor de ontwikkeling van woningen in Petten.
De partijen maken zich samen sterk voor woningbouw in Petten. “De behoefte aan woningen is groot. Deze partijen hebben het voormalig industrieterrein van HHNK gekocht met het oog om daar woningen te realiseren. Op initiatief vanuit het dorp wordt eerst onderzoek gedaan naar een ruil met de voetbalvelden, zodat een nieuwe wijk dichtbij het centrum kan komen.” aldus wethouder Beemsterboer.
Het voormalig HHNK terrein aan de Zuiderhazedwarsdijk kan een belangrijke rol spelen in de woningbouwopgave van Petten. De gemeente Schagen brengt aan de hand van de omgevingsvisie en een geactualiseerde structuurvisie locaties in kaart waar nieuwe woningen gerealiseerd kunnen worden in Petten.
(Foto: Pierre Mettes)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Dat is wat je noemt over je graf heen regeren. Een nieuw college opzadelen met een intentieovereenkomst voor woningbouw in Petten. Ongehoord brutaal en en pure verkiezingsstunt die niet beloond maar bestraft moet worden door de kiezer. Niet dat er geen behoefte is aan woningen, integendeel maar dit is machtspolitiek pur sang. Jess en de PvdA in het college laten zich hiervoor lenen! Schande!!!!!!
Volledig eens met bovenstaande reactie. Jelle Beemsterboer kan het niet laten….