NS-station Schagen scoort een 7,1

SCHAGEN – In de stationsbelevingsmonitor 2021 die in opdracht van NS en ProRail is uitgevoerd krijgt het NS-station in Schagen het rapportcijfer 7,1. Precies hetzelfde cijfer als in 2020 en 2019.  

In de top 3 van Noord-Holland staat het station Overveen met een 8,2 bovenaan. Gevolgd door Santpoort Zuid met een 7,9 en Haarlem met een 7,7.

Het station in Anna Paulowna blijft achter met een 6,9. Nog wat slechter doen de twee stations in Den Helder het. Den Helder Zuid heeft een 6,0 gekregen versus 5,5 in het jaar 2020 en Den Helder Centrum is met een 6,8 uit de bus gekomen tegen een 7,0 in 2020.

Het meest gewaardeerde station van Nederland lag vorig jaar in Noord-Holland, te weten station Overveen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):