Nog 45 Woningen in Schagerbrug

SCHAGERBRUG – Het plan voor 45 woningen op een voormalig voetbalveld in Schagerbrug is een stap dichterbij.

Voor deze locatie is een stedenbouwkundig plan uitgewerkt. Het gaat om woningen met voorzieningen zoals parkeren, spelen, groen en water.

Volgens wethouder Beemsterboer is er grote vraag naar woningen in Schagerbrug. Daarom wordt Buitenvaert gebouwd maar dat is niet voldoende om aan de vraag in het dorp te voldoen.

In het plan komen sociale huur- en goedkope koopwoningen in samenwerking met Wooncompagnie. De gemeente wil een groene wijk, maar of alle bomen rond het terrein blijven staan is nog niet zeker. 

De gemeente gaat nu aan de slag met het aanpassen van het bestemmingsplan. Wanneer de bouw kan starten is nog niet bekend.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):