Woningen ‘s Heeren Loo al meer dan jaar leeg
SCHAGEN – Drie woningen van ‘s Heeren Loo aan De Vaart in Schagen staan al meer dan een jaar leeg. Volgens ‘s Heeren Loo komt daar binnenkort verandering in.
De woningen werden 18 jaar geleden door ‘s Heeren Loo (toen nog Noorderhaven) gekocht om cliënten onder begeleiding zelfstandig te laten wonen.
In februari was het buurtbewoners opgevallen dat de woningen lange tijd leeg stonden. Toen meldde ‘s Heeren Loo dat de woningen zouden worden opgeknapt en er nieuwe bewoners werden gezocht.
Nu, 9 maanden later, staan de woningen nog steeds leeg. Wie in de tuin van de woningen kijkt, ziet dat er al die tijd niets aan onderhoud is gedaan.
“In december komt er een steunpunt van een team ambulante ondersteuning in één van de woningen”, meldt een woordvoerder van ‘s Heeren Loo. In de andere twee woningen komen in december 6 cliënten. De komende weken worden de woningen en de tuinen opgeknapt.
(Foto’s: Ed van Oerle)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal