Wooncompagnie gehackt
SCHAGEN – Wooncompagnie heeft te maken gehad met een hack van de computersystemen. Er zijn verschillende emailadressen en emailberichten buitgemaakt.
Direct nadat de aanval bekend werd zijn maatregelen genomen om verdere verspreiding te voorkomen. Ook is een melding gedaan bij de Autoriteit Persoonsgegevens.
Wooncompagnie vraagt huurders om goed op te letten als ze een email van Wooncompagnie krijgen. “Klik nooit op een link of bijlage in een email die u niet vertrouwt, ook al lijkt deze mail verstuurd door Wooncompagnie. Let daarbij extra op het emailadres van de afzender”, schrijft Wooncompagnie op haar website.
Mensen die een verdachte mail hebben ontvangen kunnen dit melden bij [url|http://www.fraudehelpdesk.nl|www.fraudehelpdesk.nl|ext].
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal