Jannie Paarlberg in ‘Met de deur Open’

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 7 april van 10.00 – 12.00 uur Jannie Paarlberg uit Burgerbrug te gast.

Jannie is al enige tijd met pensioen en heeft een opleiding docent landbouwhuishoudkunde en lichamelijke opvoeding gedaan en heeft in verschillende plaatsen gewerkt.

Na het docentschap heeft zij gewerkt als leidinggevende in gezinsverzorging en als opleidingsadviseur in het leerlingwezen MBO.

Zij was actief in de  dorpsraad van Burgerbrug en 10 jaar als voorzitter van de Partij van de Arbeid Zijpe. Sinds 6 jaar zit zij in het bestuur van de Herboren Toren in Burgerbrug.

Presentator Kitty Mertz praat met Jannie Paarlberg over haar leven, haar werkzame leven en de dingen die haar nu bezig houden. De muziek die in het programma is te horen is de keuze van Jannie Paarlberg en de techniek is in handen van Hans van den Hoeven.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):