Veel goals in de vijfde klasse

REGIO – Veel doelpunten in de vijfde klasse, zondagmiddag. Niet in Kolhorn, want daar stonden de doelen blank en kon Kaagvogels-Wiron niet doorgaan.

Oudesluis werd op eigen veld met 1-8 vernederd door Nieuwe Niedorp. “Waardeloze instelling, spelers die gewoon te laat komen…”, fulmineerde trainer John  de Boer van Oudesluis na afloop.

Sint Boys pakte een 1-0 overwinning tegen VZV. “Een belangrijke overwinning voor ons, al deden de teams niet veel voor elkaar onder”, laat Simco Kruijer namens Sint Boys weten. Cylan van Gijtenbeek opende na rust de score. In die stand kwam geen verandering meer. Volgende week speelt Sint Boys de topper tegen Oosterend.

Ook Petten wist niet te winnen. ZDH was in eigen huis met 5-1 te sterk voor het team van Ben Kaart. Bart Knol scoorde voor Petten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):