Dirkshorn wordt mooier gemaakt
DIRKSHORN – Onlangs onthulden wethouder van de gemeente Schagen Hans Heddes en Hans Tesselaar, voorzitter van de Dorpsraad, een projectinformatiebord in Dirkshorn.
Dit was een officieel moment voordat de werkzaamheden ten behoeve van de herinrichting in Dirkshorn starten.
Wethouder Hans Heddes is blij met de herinrichting van het dorp. “Ik heb er alle vertrouwen in dat Dirkshorn straks een mooi en duurzaam veilig ingericht centrum rijker is.”
Samen met de bewonersgroep en de dorpsraad Dirkshorn heeft gemeente Schagen verschillende onderwerpen uit het leefbaarheidsplan Dirkshorn – Groenveld – Stroet uitgewerkt voor het dorp Dirkshorn.
Voor zowel de Dorpsstraat, Havenstraat, Voorpolderweg en Ruimtevaartbuurt is een nieuwe inrichting gemaakt. De werkzaamheden beginnen deze week en worden gefaseerd uitgevoerd.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal