60+ bus in de problemen
SCHAGEN – De 60+ bus heeft een probleem. Ondanks dat begin november nog juist het 30-jarig bestaan is gevierd, gaat het niet goed met de 60+ bus.
Door een chronisch tekort aan vrijwilligers, zowel chauffeurs als telefonisten, wordt het in 2019 onmogelijk de bestaande dienstverlening te handhaven.
De vele ouderen, die nu gebruik maken van de diensten van de 60+ bus, zullen niet meer altijd een busrit kunnen reserveren op het door hen gewenste moment.
Met deze waarschuwing en noodkreet wordt aandacht gevraagd voor een 30 jaar oud ‘instituut’ in de Schager gemeenschap.
De organisatie hoopt dat hierdoor potentiële vrijwilligers zich over de streep getrokken voelen om zich aan te melden als vrijwilliger bij de 60+ bus.
Meer informatie is te vinden op [url|http://www.60plusbusschagen.nl|www.60plusbusschagen.nl|ext].
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal