12,5 jaar Zuiderkaag

De open middag ter gelegenheid van het 12,5-jarig bestaan van Dierenkliniek Zuiderkaag in Schagen afgelopen zaterdag was een groot succes.

De deuren waren nog maar nauwelijks open of al heel veel mensen kwamen een kijkje nemen. Binnen werden rondleidingen gegeven waaraan een prijsvraag was verbonden en konden kinderen op hun knuffels leren hoe  een verband aan te leggen. Ook was er een kleurplatenwedstrijd voor kinderen tot 6 jaar. De winnaar daarvan mag een ochtend op de kliniek meelopen.

Buiten stond een aantal kraampjes en werden demonstraties behendigheid, trimmen en schapen drijven gegeven. Een politiehond liet een aantal keren hoe snel hij een boef te pakken neemt en pas los laat als hij daarvoor een commando krijgt. Dierenarts en oprichtster van Zuiderkaag Paula Hendriks was bijzonder blij met het aantal mensen dat op de open middag de kliniek heeft bezocht.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):