Zweten voor het goede doel
Body Action uit Schagen organiseert binnenkort weer een spinning marathon voor het goede doel. De marathon wordt op zondag 15 maart gehouden in KDanz in Schagen.
In de grote zaal van KDanz komen 100 bikes te staan. Deelnemers kunnen voor minimaal € 100,- een bike huren. Op het podium staan enkele VIP-Bikes die minimaal € 150,- moeten kosten. `Een grotere bijdrage is uiteraard welkom`, meldt Maryam Leeuw van Body Action.
De deelnemers zullen fietsen onder toeziend oog van ervaren instructeurs. DJ Erwin Vos zorgt voor opzwepende muziek. Voor de veiligheid en gezondheid van de sporters zijn EHBO-ers, ATB Sportmasseurs en een AED aanwezig.
De opbrengst gaat naar het goede doel: de stichtingen `Alp d’HuZes` en `Opgeven is geen optie`. Aanmelden voor de spinning marathon kan bij Body Action op nummer 0224 – 29 51 58.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal