Woningen voor arbeidsmigranten bijna klaar
SCHAGEN – In november vorig jaar sloeg wethouder Simco Kruijer de eerste paal, nu al nadert de bouw van appartementen voor arbeidsmigranten aan De Lus in Schagen haar voltooiing.Â
Op De Lus bouwt Heddes Bouw in opdracht van HomeFlex huisvesting voor ongeveer 330 arbeidsmigranten. Het plan bestaat uit 84 appartementen voor 4 personen. De appartementen zijn verdeeld over 8 logiesgebouwen die bestaan uit 3 verdiepingen.
Op de begane grond zullen een aantal ruimtes ingedeeld worden als algemene ruimte voor bijvoorbeeld ontspanning of fitness.
De gebouwen worden naar verwachting in mei al opgeleverd.
(Foto’s: Ed van Oerle)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Word arbeidsmigrant, dan mag je met 4 personen een apparteement bewonen op een industrieterrein.
Te bizar voor worden
Zelf heb ik een singel dochter van bijna 30 nog woonachtig op haar studenten kamer omdat ze kansloos is om in je eigen Nederland nog een woning te krijgen.
Te ziek voor woorden in dit Nederland als Nederlandse kun je geen kant op als wonen in een hokje van 3 bij 4
Iedereen heeft recht op een humanen woonplek maar dit is zo krom
Dit is de gedroomde tijdelijke opvang voor één jaar voor de asielzoekers uit Petten. Dit was de kans voor Schagen om het jaar tot “Schagen Oost” weer dicht moet te overbruggen, in die tijd een andere locatie te zoeken, miljoenen gemeenschapsgeld te besparen en een bijzonder landschap te ontzien.
Ja ik snap het niet meer onze eigen kinderen zitten thuis inmiddels 30 jaar en nog steeds geen woning en dit kan allemaal wel ik gun iedereen het geluk maar denk ook eens aan de Nederlander moet niet gekker worden in dit land
Ben benieuwd of de gemeente nu dan eindelijk gaat handhaven om de woningen die voor permanente bewoning bestemd zijn maar worden verhuurd aan arbeidsmigranten.
Zodat ze deze terug te krijgen voor normale permanente bewoning want daar praten ze al jaren over maar resultaten daar horen we niets meer over.