Woningbouw in Schagerbrug
Wethouder Morsch van de gemeente Zijpe en de heer Nannings van USP Vastgoed hebben vorige week de realisatieovereenkomst voor het woningbouwplan Buitenvaert in Schagerbrug ondertekend.
Met Buitenvaert krijgt Schagerbrug de uitbreiding waar het al jaren op wacht. Het wordt een wijk met veel groen en water en ruimte voor spel en avontuur. De nieuwe wijk krijgt een mix van sociale woningenbouw en vrije sectorwoningen.
Zoals de plannen er nu liggen, gaat het in totaal om 56 woningen. Er komen huizen voor starters, levensloopbestendige woningen voor senioren, vrije kavels en twee-onder-één-kapwoningen.
Door bouwbedrijf Piet Ott uit Schagerbrug worden 5 vrijstaande woningen aan de rand van het plan ontwikkeld. Volgens de gemeente Zijpe staat wonen in Buitenvaert garant voor genieten van het dorpsleven, maar dan voorzien van alle moderne gemakken.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal